Binance, İtalyan Futbol Klubü SS Lazio ile NFT Biletler Sunacak

Kripto para ve futbol bölümü ortasındaki sıkı bağlar kurulmaya devam ediyor. Bilhassa son periyotta yaptığı iştirakleri artıran kripto borsası Binance, bu sefer de İtalya futbol kadrosu SS Lazio ile anlaştı. Bu iştirak ile birlikte Binance, bir grup avantajlar sunan NFT biletlerini duyurdu. 2022/2023 dönemi NFT biletleri aynı vakitte Lazio mağazalarında ve Avrupa Ligi maçlarında sahiplerine indirim de sağlayacak.

Binance, SS Lazio ile Ortak Oldu

Binance son periyotta spor kulüpleri ile yaptığı iştirakleri artırmış durumda. Yakın vakitte ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile de anlaşarak dikkatleri üzerine çeken borsa, bu kere de SS Lazio ile NFT biletleri sunuyor. Piyasaya sürülen bu. Tüm Lazio iç saha maçları için geçerli olacak bu NFT biletlerine sahip olanlar, taraftar token platformu, resmi Lazio mağazaları ve toplumsal medya aracılığıyla biletlerini fiyatsız olarak talep edebilecekler.

Kripto ve Spor Bağları Kuvvetleniyor

Kripto para kesimi ve beraberinde yapılan spor mutabakatları, epey süratli bir gelişim içerisinde. Futbol, basketbol ve F1 üzere profesyonel spor kollarında isimlerini duyurmayı başaran kripto şirketleri, global bilinirlik kısmında da hayli büyük bir ehemmiyete sahip. Ek olarak bu tıp etkinliklere verilen dayanak, bölüme bakış açısı kısmında da epey müspet bir tesir yaratıyor.