Paribu, Team Paribu ile Sporcuların Yanında

Paribu’nun Türk sporuna ve genç atletlere takviye olmak için kurduğu Team Paribu, desteklediği spor kısımlarına dair genel çerçeveyi ortaya koyabilmek için Paribu Spor ve Spor Kısımları Algı Araştırması’nı gerçekleştirdi. Araştırmada; spora ve lisanslı spor yapmaya yönelik tavırlar, Türkiye’de ön planda olan sporlar, ailelerin çocuklarının mesleklerine spor tarafında devam etmesi istikametindeki kanıları, sporda meslek yapma konusundaki algılar, spor kollarına nazaran cinsiyet algısı, Türkiye’nin 7 bölgesi ortasında spora ve atletlere olan bakış ortasındaki farklar üzere bahis başlıkları ayrıntılıca tahlil edildi. 

Yarını oluşturma misyonunun yalnızca teknolojiyle değil sanat ve sporu da sahiplenerek gerçekleşeceğine inanan Paribu CEO’su Yasin Oral, araştırmayla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline dair inancımızla birlikte sorumluluk alıyor, sporda cinsiyet eşitliğinin sağlanması, geleceğin atletlerinin yetişmesi, bu atletlerin örnek ve rüştünü ispat etmiş atletlerle bir ortaya gelmesi için yer oluşturabilmeyi hedefliyoruz. Spor ve atletlerin desteklenmesiyle onların muvaffakiyetlerinin daha da artacağına yürekten inanıyoruz. Yaptığımız araştırmada da spora ve atletlere yönelik kamuoyunun nasıl düşündüğünü tahlil etmiş olduk. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerle spor ve sportmen algısını hak ettiği yerlere ulaştıracağımıza inanıyorum.”

Team Paribu’nun yeni reklam kampanyası yayında

Artık de reklam sinemalarıyla Team Paribu atletlerinin yarını nasıl inşa ettiklerini gösterdi. Paribu’nun Team Paribu’yla sportmenlerin yanında bildirisini verdiği kampanya sinemasında atletleri ve muvaffakiyete ulaşmalarının gerisindeki etmenleri ekran önüne taşıyor. Reklam kampanyasında tutkunun, kararlılığın, azmin, sabrın, inancın, emeğin, disiplinin, özverinin, gücün ve yüreğin kıymeti gösteriliyor. 10 Team Paribu atletinin yarını nasıl inşa ettiklerini anlatan reklam kampanyası TV, radyo, açık hava ve dijital mecralarda izleyicilerle buluşuyor. Team Paribu kampanya sinemasına Paribu’nun YouTube kanalından, ayrıntılı bilgilere de ParibuLog sayfasından ulaşılabiliyor.

Paribu Hakkında:

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Dayanak Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.