200 BTC’ye Yükseltilmiş Ödül Havuzu ile Bitget KCGI 2022 İçin Kayıtlar Açıldı

Önder küresel kripto borsası Bitget’in konut sahipliğinde, uzun vakittir beklenen ve yılda iki kere düzenlenen küresel kripto vadeli süreç yarışı King’s Cup Küresel Invitational (KCGI) için kayıtlar resmen açıldı. İştirakçiler şu andan itibaren 20 Mayıs 05:00 (TSİ) tarihine kadar yarışa kayıt yaptırabilirler, müsabaka ise 20 Mayıs 05:00 ile 10 Haziran 05:00 (TSİ) ortasında gerçekleşecektir.

KCGI 2022 için kayıtlar resmi olarak başladığından beri, bu rekabetin uzun vakittir beklenen dönüşü için topluluktan olumlu bir cevabı temsil eden rekor sayıda 500 kayıt yaptıran kaydedildi. Geçen yılın popülaritesini takiben, KCGI 2022 için ödül havuzu ikiye katlanarak 200 BTC oldu. Mali mükafatların yanı sıra, Bose hoparlörler, katlanır bisikletler, birinci sınıf oyuncu koltukları, LG standbyME Ekran vb. dahil olmak üzere çeşitli ikramlar de kazanmanız için hazır.

KCGI birinci olarak 2021’in sonlarında çıkış yaptı ve Bitget kullanıcılarına birinci tanıtıldığında 10.000’e yakın iştirakçiyi çekti. KCGI iki rekabetçi formattan oluşur Kadro Savaşı ve Ferdî Müsabaka. Müracaat sırasında vadeli hesaplarında en az 300 USDT olan kullanıcılar bu yılki KCGI’ye katılmaya hak kazanacaklar.

Bitget’in CEO’su Sandra Lou, KCGI’nin bu yılki versiyonu hakkında yorum yaparak, “Kayıtların resmi olarak açılmasından ötürü son derece heyecanlıyız. Şimdiye kadarki olumlu yansılar göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde ilgi yaratmaya devam edeceğinden eminiz. Bitget ailesinin takviyesine minnettarlığımızı göstermek için ödül havuzunu ikiye katlayarak 200BTC’ye çıkardık, en yeterli takım/katılımcı kazansın!” dedi.

K CGI hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme nazaran türev süreçler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi eseri Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için tecrübeye yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, ideolojisine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, küresel olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına inançlı ticaret tahlilleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol ekibi Juventus’un birinci forma partneri ve kısa müddet sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor tertibi Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve esaslı futbol kulübü Galatasaray ile iştirakler da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Medya soruları için lütfen bağlantıya geçin:

[email protected] 

Bir cevap yazın