TÜRSAB/Bağlıkaya: İki kişinin bir haftalık tatil maliyeti 20-25 bin TL

Bu yılın turizm açısından rekorlar olmasa bile güzel tamamlanacağını lisana getiren Bağlıkaya, yapılan mutabakat ile tüketicilerin 24 aya kadar sıfır faizle tatil kredisi alabileceklerini söyledi.

Mutabakattan tüm seyahat acentelerinin yararlanabileceğini belirten Bağlıkaya bölüme ait, “Pazar çeşitliliği sayesinde eksiklerimizi telafi edeceğiz. İç turizmde maliyetlerin artıyor olması meşakkat yaratıyor. Şu anda 2 kişinin bir haftalık tatil maliyeti 20-25 bin lira arası” sözlerini kullandı.

TÜRSAB Lideri Firuz Bağlıkaya 2 yılı aşan pandemi sürecinin akabinde baharın geldiği, tatil dileğinin arttığı bu devirde vatandaşların tatile gitmelerini kolaylaştıracak değerli bir adımı hayata geçirdiklerini söz etti.

24 ay taksit

Tatil kredisine ait verilen bilgiye nazaran, Fibabanka ile TÜRSAB muahedesine iştirak sağlayacak acenteler, TÜRSAB web sitesi üzerinden müracaat yapabilecek. 500 TL’den 50 bin TL’ye kadar tatil harcamalarını kapsayan tatil kredisi 24 aya kadar taksitlendirilebilecek.

Müşteriler, bankaya gitmeden seyahat acentesi ofisleri ya da online satış platformları üzerinden bu krediyi kullanabilecek. Tatil kredisinde 2 bin 500 TL’ye kadar olan meblağdaki tüm müracaatların finansal masrafları Fibabanka tarafından karşılanacak.

Bir cevap yazın